Wyniki on-line
Aktualny wyścig: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - ITT
WYNIKI NIEOFICJALNE
DYSTANS JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS - PANIE
MSC NR NAZWISKO KAT MSC. KAT Klub CZAS STRATA
1 207 TYSZKIEWICZ Kinga JMŁK 1 MKS ŚRODA WIELKOPOLSKA 00:13:16.080 -
2 212 GABORSKA Anna JMŁK 2 SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI 00:13:29.580 00:00:13
3 201 WĄSATY Weronika JMŁK 3 STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW 00:13:29.990 00:00:13
4 233 MATUŁA Alicja JMŁK 4 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 00:13:39.770 00:00:23
5 203 KLAMUT Maria JMŁK 5 KS SPOŁEM ŁÓDŹ 00:13:41.670 00:00:25
6 204 KĘPCZYŃSKA Oliwia JMŁK 6 ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR 00:13:42.890 00:00:26
7 208 SAMECKA Anna JMŁK 7 KS SPOŁEM ŁÓDŹ 00:13:43.410 00:00:27
8 209 BRAUN Kornelia JMŁK 8 KK ZIEMIA DARŁOWSKA 00:13:51.160 00:00:35
9 210 JAKUBOWSKA Zofia JMŁK 9 UKS KOLARZ NADARZYN 00:13:59.570 00:00:43
10 220 HARTMAN Nadia JMŁK 10 CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA 00:14:01.780 00:00:45
11 231 GŁOWACKA Matylda JMŁK 11 KS SPOŁEM ŁÓDŹ 00:14:10.860 00:00:54
12 211 SIPKO Urszula JMŁK 12 ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR 00:14:10.900 00:00:54
13 202 STAWIRAJ Aleksandra JMŁK 13 UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK 00:14:11.050 00:00:55
14 216 KUBICKA Otylia JMŁK 14 KK ZIEMIA DARŁOWSKA 00:14:12.430 00:00:56
15 237 RYBKIEWICZ Kinga JMŁK 15 LKK "WARMIA" BISKUPIEC ZAKŁADY MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC 00:14:14.220 00:00:58
16 222 SROCZYŃSKA Oliwia JMŁK 16 KK ZIEMIA DARŁOWSKA 00:14:17.090 00:01:01
17 226 BŁOŃSKA Pola JMŁK 17 UKS KOLARZ NADARZYN 00:14:26.530 00:01:10
18 240 BYRA Adrianna JMŁK 18 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ 00:14:26.550 00:01:10
19 206 WITKOWSKA Laura JMŁK 19 KK ZIEMIA DARŁOWSKA 00:14:27.460 00:01:11
20 213 DUTCZAK Rozalia JMŁK 20 LKS TRASA ZIELONA GÓRA 00:14:27.930 00:01:11
21 227 KONOPA Zofia JMŁK 21 PTC PABIANICE / DSV 00:14:28.220 00:01:12
22 215 JARMOWSKA Maja JMŁK 22 UKS RATUSZ MASZEWO 00:14:30.300 00:01:14
23 205 MERDA Zuzanna JMŁK 23 MLKS BASZTA BYTÓW 00:14:30.850 00:01:14
24 218 KOLAŃCZYK Larysa JMŁK 24 CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA 00:14:30.930 00:01:14
25 230 LIPIETA Paulina JMŁK 25 MLKS WIELUŃ 00:14:36.390 00:01:20
26 223 MARECKA Zuzanna JMŁK 26 UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK 00:14:42.420 00:01:26
27 219 KACZMARCZYK Gabriela JMŁK 27 KK ZIEMIA DARŁOWSKA 00:14:53.820 00:01:37
28 236 PIETRZAK Natalia JMŁK 28 MLKS WIELUŃ 00:14:59.680 00:01:43
29 234 ZDUNEK Julia JMŁK 29 ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR 00:14:59.940 00:01:43
30 214 GERC Oliwia JMŁK 30 UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ 00:15:01.290 00:01:45
31 228 WOJCIECHOWSKA Emilia JMŁK 31 UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK 00:15:01.650 00:01:45
32 238 KLEMCZAK Patrycja JMŁK 32 UKS FENIKS RYDUŁTOWY 00:15:01.660 00:01:45
33 229 DĘBICKA Daria JMŁK 33 ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR 00:15:01.750 00:01:45
34 221 RYBARCZYK Weronika JMŁK 34 KK ZIEMIA DARŁOWSKA 00:15:04.050 00:01:48
35 217 PIETRZAK Julia JMŁK 35 MLKS WIELUŃ 00:15:06.960 00:01:50
36 232 PIŚNIAK Klaudia JMŁK 36 MLKS WIELUŃ 00:15:08.440 00:01:52
37 224 PURCHALAK Alicja JMŁK 37 STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW 00:15:20.900 00:02:04
38 235 SAGANOWSKA Żaklina JMŁK 38 KS ROMET BYDGOSZCZ 00:15:26.460 00:02:10
39 225 MACHOWSKA Maja JMŁK 39 UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ 00:15:41.780 00:02:25
40 239 TARASEWICZ Milena JMŁK 40 UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK 00:19:49.080 00:06:33
DYSTANS JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS - PANOWIE
MSC NR NAZWISKO KAT MSC. KAT Klub CZAS STRATA
1 2 GOSZCZURNY Patryk JMŁM 1 KTK KALISZ 00:11:42.590 -
2 8 PERA Marceli JMŁM 2 KTK KALISZ 00:11:52.140 00:00:10
3 9 JACKOWIAK Jan JMŁM 3 UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ 00:11:57.220 00:00:15
4 54 ŁYŻWA Bartosz JMŁM 4 UKS AVATAR 00:12:00.560 00:00:18
5 1 BRONAKOWSKI Adam JMŁM 5 WMKS OLSZTYN 00:12:05.510 00:00:23
6 7 LEWANDOWSKI Dawid JMŁM 6 LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE 00:12:06.720 00:00:24
7 28 SZWED Miłosz JMŁM 7 PTC PABIANICE / DSV 00:12:09.670 00:00:27
8 4 KIEREJEWSKI Igor JMŁM 8 KLTC KONIN 00:12:17.370 00:00:35
9 12 ILSKI Szymon JMŁM 9 UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK 00:12:19.000 00:00:37
10 21 STRZELECKI Michał JMŁM 10 LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO 00:12:20.060 00:00:38
11 36 SORBIAN Maciej JMŁM 11 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 00:12:20.500 00:00:38
12 39 LANGER Mikołaj JMŁM 12 WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 00:12:21.870 00:00:39
13 10 SIAŁKOWSKI Nikodem JMŁM 13 UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ 00:12:23.160 00:00:41
14 18 GAŁDYN Wiktor JMŁM 14 KTK KALISZ 00:12:24.380 00:00:42
15 3 STANIEWSKI Wiktor JMŁM 15 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO 00:12:24.900 00:00:42
16 6 CZEKAY Wiktor JMŁM 16 AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM 00:12:29.400 00:00:47
17 14 RECA Tomasz JMŁM 17 MLKS BASZTA BYTÓW 00:12:31.420 00:00:49
18 22 ABRAMEK Jakub JMŁM 18 KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA 00:12:35.150 00:00:53
19 35 DZIADURA Mikołaj JMŁM 19 LKK "WARMIA" BISKUPIEC ZAKŁADY MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC 00:12:36.190 00:00:54
20 29 GOLONKO Ignacy JMŁM 20 UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ 00:12:37.730 00:00:55
21 17 MIENTKI Kacper JMŁM 21 UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ 00:12:37.740 00:00:55
22 13 BIŁYK Antoni JMŁM 22 KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE 00:12:39.720 00:00:57
23 20 WŁODARSKI Marcin JMŁM 23 UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK 00:12:40.330 00:00:58
24 15 GWÓŹDŹ Nikodem JMŁM 24 GRUPA KOLARSKA GLIWICE 00:12:40.870 00:00:58
25 47 KRÓLICKI Michał JMŁM 25 LKK "WARMIA" BISKUPIEC ZAKŁADY MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC 00:12:41.100 00:00:59
26 16 PŁONKA Wojciech JMŁM 26 KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE 00:12:41.130 00:00:59
27 11 SZTABA Krystian JMŁM 27 UKS MOTO JELCZ LASKOWICE 00:12:44.060 00:01:02
28 40 KUDERCZAK Wojciech JMŁM 28 KLTC KONIN 00:12:50.600 00:01:08
29 23 KRZYŚKÓW Dominik JMŁM 29 AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM 00:12:51.210 00:01:09
30 44 MUMOT Franciszek JMŁM 30 UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK 00:12:52.470 00:01:10
31 43 KOŻYCZAK Marcel JMŁM 31 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ 00:12:55.830 00:01:13
32 38 GILICKI Jakub JMŁM 32 KTK KALISZ 00:12:56.760 00:01:14
33 37 CZERNIECKI Szymon JMŁM 33 CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA 00:12:57.190 00:01:15
34 34 KAMIŃSKI Bartłomiej JMŁM 34 MEDISEPT MAYDAY TEAM 00:12:58.770 00:01:16
35 27 LISTWOŃ Mikołaj JMŁM 35 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ 00:12:59.120 00:01:17
36 19 KOZAK Kacper JMŁM 36 MEDISEPT MAYDAY TEAM 00:13:00.460 00:01:18
37 51 MRÓZ Jan JMŁM 37 KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ 00:13:01.690 00:01:19
38 32 KASPROWICZ Aleksander JMŁM 38 ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE 00:13:04.250 00:01:22
39 30 GRZĄDZIEL Karol JMŁM 39 UKS RATUSZ MASZEWO 00:13:05.170 00:01:23
40 25 BĘBEN Szymon JMŁM 40 MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLKOWICE 00:13:07.130 00:01:25
41 49 JACZUN Piotr JMŁM 41 WMKS OLSZTYN 00:13:07.230 00:01:25
42 42 TERLECKI Szymon JMŁM 42 KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE 00:13:07.480 00:01:25
43 31 ŚMICH Antoni JMŁM 43 UKS FENIKS RYDUŁTOWY 00:13:08.010 00:01:26
44 45 MAJCHRZAK Maciej JMŁM 44 LKS BASZTA GOLCZEWO 00:13:08.200 00:01:26
45 26 SZULIK Dawid JMŁM 45 UKS AVATAR 00:13:10.530 00:01:28
46 46 GADECKI Jakub JMŁM 46 LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO 00:13:14.300 00:01:32
47 33 WRONA Szymon JMŁM 47 KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA 00:13:17.440 00:01:35
48 41 TWARDOCH Jeremiasz JMŁM 48 UKKS IMIELIN TEAM 00:13:18.180 00:01:36
49 52 RADKIEWICZ Dawid JMŁM 49 UKS BIZON BIEGANÓW 00:13:18.330 00:01:36
50 48 MASZKOWSKI Mateusz JMŁM 50 MEDISEPT MAYDAY TEAM 00:13:41.050 00:01:59
51 50 PACHOLEC Erik JMŁM 51 UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK 00:14:00.090 00:02:18